19 травня 2017р. о 10.00 в ауд. 459 головного корпуса університету відбудеться лекція на тему: «Уроки переходу від фіксованого до плаваючого валютного курсу» (анг.мова)17 Травня 2017р.

До відома викладачів та студентів!

Лектор : Девід Вавра —працював у Міжнародному валютному фонді та Чеському національному банку; експерт із макроекономічного моделювання та прогнозування, здійснив вагомий  внесок у розвиток систем прогнозування та підтримки прийняття рішень у багатьох центральних банках. Як керуючий партнер OGResearch, відповідає за маркетинг і стратегічний розвиток бізнесу. Має ступінь доктора філософії у галузі економіки.

Запрошуємо до лекції та її обговорення.