Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Візит Девіда Кереселідзе ректора Університету Нью Віжн м.Тбілісі, Грузія до Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана23 Квітня 2018р.

Візит Девіда Кереселідзе, ректора Нью Віжн Університету м.Тбілісі, Грузія до Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана

Сьогодні, 23 квітня, з робочим візитом до КНЕУ завітав ректор Нью Віжн Університету Девід Кереселідзе (м.Тбілісі, Грузія).

Довідка: Девід Кереселідзе – юрист, має ступінь доктора юридичних наук; працював з 2001 року професором приватного права в Тбіліському державному університеті  та з 2002 року є головним редактором Грузинського Юридичного Огляду; у 2010 році за участь у реформі вищої освіти Грузії та розвитку юридичної науки  був нагороджений  званням почесного доктора Університетом Джорджії.

Шановного гостя приймали ректор КНЕУ професор Д.Г. Лук’яненко та проректор з міжнародних зв’язків проф. В.І. Чужиков. Під час зустрічі було окреслено плани щодо співробітництва у сфері юридичної науки та освіти, зокрема, запропоновано порівняти навчальні програми вишів  наших університетів, запозичивши інноваційний досвід, підготувати спільні монографії та публікації, здійснювати обмін студентами. Ректор КНЕУ Дмитро Лук’яненко порадив звернути особливу увагу на англомовні програми.

Ректор Нью Віжн Університету Девід Кереселідзе прочитає міні-лекцією «Організація навчального процесу в рамках спільних бакалаврських та магістерських програм» в Юридичному інституті КНЕУ.

Спілкування було надзвичайно корисним.