Порядок проведення занять у першому семестрі27 Серпня 2020р.

Увага! У зв'язку із переходом м. Києва у "помаранчеву" зону усі навчальні заняття зі студентами усіх курсів бакалаврcького та магістерського рівнів, заплановані в офлайн-режимі (в аудиторіях Університету), переводяться в онлайн-режим (з використанням хмарних сервісів організації відеозв’язку) на період до 28.09.2020 р. зі збереженням розкладу занять (наказ ректора від 11.09.2020 №360)

Витяг з Тимчасового порядку організації освітнього процесу у 2020—2021 н.р. на базі моделі змішаного навчання з урахуванням карантинних обмежень, затвердженого наказом від 27.08.2020 р. № 322

1. Заняття розпочинаються для студентів
  • 2—4-го курсів бакалаврського та 2-го курсу магістерського рівнів вищої освіти —1 вересня 2020 р.;
  • 1-го курсу бакалаврського та 1-го курсу магістерського рівнів вищої освіти — 15 вересня 2020 р.
  1. Для організації навчальних занять в умовах карантинних обмежень використовуються різноманітні технології електронного навчання — хмарні сервіси організації відеозв’язку в синхронному режимі (MoodleBigBlueButton, Zoom, GoogleMeet, Microsoft Teams тощо — викладач обирає самостійно) та дистанційні курси навчальних дисциплін, розміщені на платформі Moodle, для організації навчання в асинхронному режимі.
  2. Начитка лекцій для студентів 2—4-го курсів бакалаврського та 2-го курсу магістерського рівнів вищої освіти триває один тиждень (1.09.2020 р.— 4.09.2020 р.) в онлайн-режимі з використанням хмарних сервісів організації відеозв’язку згідно з розкладом.
  3. Начитка лекцій для студентів 1-го курсу бакалаврського та 1-го курсу магістерського рівнів вищої освіти триває один тиждень (15.09.2020 р.— 18.09.2020 р.) в офлайн-режимі в аудиторіях Університету з урахуванням карантинних обмежень (соціальна дистанція, масковий режим, температурний скрінінг тощо) згідно з розкладом.
  4. Протягом семестру для студентів усіх курсів усіх рівнів вищої освіти усі лекції проводяться з використанням хмарних сервісів організації відеозв’язку.
  5. Семінарські, практичні та лабораторні заняття з кожної навчальної дисципліни проводяться згідно з розкладом так: кожні два тижні одне заняття проводяться в офлайн-режимі в аудиторіях Університету та одне заняття проводятьсяв онлайн-режимі з використанням хмарних сервісів організації відеозв’язку (синхронно) (заняття чергуються); решта занять проводяться асинхронно через дистанційний курс навчальної дисципліни, розміщений на платформі Moodle.
  6. Під час формування розкладу для студентів одного курсу одного ННІ / факультету дотримуються таких правил (понеділок—п’ятниця):
  • два-три дні офлайн — проведення занять в аудиторіях Університету;
  • один день онлайн — лекційний;
  • два-три дні онлайн — проведення занять з використанням хмарних сервісів організації відеозв’язку.
  1. Для проведення лекційних, семінарських, практичних, лабораторнихзанять викладачі самостійно обирають сервіс, створюють там онлайн-зустріч відповідно до розкладу та надсилають посилання старостам академічних груп; посилання також може бути розміщене і у дистанційному курсі навчальної дисципліни.
  2. Контактні дані старост академічних груп відповідні дирекції ННІ / деканати факультетів повинні повідомити науково-педагогічним працівникам на їх вимогу.
  3. За наявності об’єктивних обставин (необхідність знаходження у самоізоляції, мешкання у «помаранчевій» чи «червоній» карантинній зоні, приналежність до групи ризику тощо)студент за відповідною заявою, поданою на ім’я директора ННІ / декана факультету, може не відвідувати заняття в офлайн-режимі в аудиторіях Університету, а навчатись, використовуючи навчальний матеріал дистанційних курсів, розміщених на платформі Moodle, без зміни умов контракту.
  4. У разі погіршення епідемічної ситуації і заборони відвідування студентами закладів вищої освіти, офлайн-заняття переводяться з аудиторій Університету в онлайн-режим з використанням хмарних сервісів організації відеозв’язку із збереження розкладу.
  5. Кожна навчальна дисципліна повинна мати дистанційний курс, розміщений на платформі Moodle, для організації навчання в асинхронному режимі та навчання студентів, які з поважних причин пропустили заняття.

Розклад початку та завершення занять

пара

початок