Сучасний університет – це обмін досвідом між провідними навчальними закладами світу10 Листопада 2017р.

5-10  листопада 2017 р. делегація КНЕУ у складі ректора, проф. Лук’яненка Дмитра Григоровича, проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків, проф. Чужикова Віктора Івановича та директора Центру міжнародної академічної мобільності Коломієць-Людвіг Євгенії Павлівни вирушила  з дружнім візитом до Грузії на запрошення колег з  Державного Університету імені Іване Джавахішвілі (м.Тбілісі), Університету Нью Віжн (м.Тбілісі), Державного Університету імені Акакія Церетелі (м.Кутаїсі), Державного Університету Шота Руставелі (м.Батумі) з метою обміну досвідом у викладанні фахових дисциплін й організації роботи вищих навчальних закладів на інноваційній основі.