21 – 25 листопада 2017 р. до Києва прибула делегація представників провідного навчального закладу Німеччини - Університету м. Констанц25 Листопада 2017р.

21 – 25 листопада 2017 р. на запрошення Київського національного університету ім. Тараса Шевченка та Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана до Києва прибула делегація представників провідного навчального закладу Німеччини - Університету м. Констанц (ректор, проф. Ульрих Рюдігер,проректор, проф. Ніколе Деге, проф. економічної та бізнес-освіти, представник ректора щодо співпраці з КНЕУ Томас Дайсінгер,   представник ректора щодо співпраці з КНУ проф. Петер Крот, проф. Рой Ерхард Він(колишній представник ректора щодо співпраці з КНЕУ), проф. ЄлизаветаГросс(колишній представник ректора щодо співпраці з КНУ), д-р.Йоханнес Дінглер(тимчасовий директор Міжнародного відділу)та Агнежка Войта(координатор Східного партнерства, Міжнародний відділ).

Метою візиту було проведення переговорів щодо поглиблення співпраці, відбір студентів для навчання в Університеті м.Констанц.

Представники нашої делегації вручили звання Почесного доктора КНЕУ Ульриху Рюдігеру, ректору Університету м. Констанц.