Відбувся форум для абітурієнтів «Успішний 11-класник» та дитячий захід профорієнтаційного спрямування «Місто професій»24 Жовтня 2017р.

Вихідні дні жовтня для КНЕУ були насичені профорієнтаційними заходами. 21 жовтня в Києві відбувся інтерактивний дитячий захід профорієнтаційного спрямування «Місто професій».

«Місто професій» – це національний проект, основна ціль якого є надання дітям можливості спробувати себе у різних професіях.

Мета проекту: за допомогою ігрової профорієнтації показати дітям можливості дорослого світу; допомогти дітям обрати професію, яка б реалізувала їх особистісний потенціал.

Активну участь у цьому проекті взяли викладачі та студенти нашого університету. Вони представили п’ять професій: соціолог, аудитор, HR-менеджер, еколог та юрист. Ці професії репрезентували наступні викладачі-фахівці:

• Професія соціолога: Лисенок Марина Андріївна - старший викладач кафедри соціології, Піддубна Катерина Сергіївна – асистент кафедри соціології;
  • Професія аудитора:Булкот Ганна Вікторівна та Задніпровська Світлана Петрівна -доценти кафедри аудиту, Цятковська Олена Віталіївна та Ларікова Тетяна Віталіївна – доценти кафедри обліку кредитних і бюджетних установ та економічного аналізу, Дунаєва Марія Віталіївна – старший викладач кафедри обліку і оподаткування.
  • Професія HR-менеджера:Кирилюк Володимир Вікторович – асистент кафедри управління персоналом та економіки праці;
  • Професія еколога:Громоздова Лариса Василівна та Аблова Олена Костянтинівна – доценти кафедри регіоналістики і туризму.
  • Професія юриста:Морозова Вероніка Олексіївна – асистент кафедри правового регулювання економіки.

Спробувати себе у різних професіях у вигляді гри дітям допомогли також наші студенти-волонтери:

1.      Бандрівська Юлія

2.      Кривцова Ганна Олександрівна

3.      Сівак Анастасія Юріївна

4.      Закутня Марина Юріївна

5.      Рочняк Сабіна Ісламовна

6.      Макаренко Марина Євгенівна

7.      Рядкевич Денис Володимирович

8.      Саган Ольга Миколаївна

9.      Хасіна Олена Марківна

10.  Кучеренко Наталія Василівна

11.  Давидкова Катерина Максимівна

12.  Лізанець Ігор Романович

13.  Микуляк Іванна Іванівна

14.  Ковальова Вікторія Вікторівна

15.  Цицилюк Аліна Андріївна

16.  Стрілець Анна

17.  Сєрікова Анна

Інформаційне наповнення проекту було підготовлено Центром зв’язків із роботодавцями та сприяння працевлаштуванню студентів «Перспектива» на чолі з його директором Чуб Оксаною Володимирівною.

Захід пройшов у піднесеному настрої, теплій та доброзичливій атмосфері. Дякуємо організаторам та учасникам проекту!

22 жовтня у Києві був успішно проведений форум для абітурієнтів «Успішний 11-класник», на якому були висвітлені питання вступу до кращих ВНЗ Києва і здачі тестів ЗНО з різних сторін. Організатором цього форуму виступила компанія ZNOua.

Головною метою зустрічі для багатьох абітурієнтів була саме зустріч із представниками приймальних комісій, ректорату та студентами найкращих ВНЗ Києва. Представники вузів із задоволенням окреслили конкурентні переваги різних навчальних закладів, а після цього відповіли на запитання школярів та їх батьків.

Дякуємо представникам нашого університету, які репрезентували наш навчальний заклад з професійної точки зору, а саме:

• Василенку Андрію Олександровичу – заступнику декана ФУПСтаП, старшому викладачу кафедри управління персоналом та економіки праці;
  • Михальській Тамарі Вікторівні – провідному методисту відділення довузівської підготовки;
  • Малічевській Ліані – студентці 2 курсу факультету економіки і управління;
  • Лайтер Марії - студентці 2 курсу факультету економіки і управління.
  • Нотевському Євгену - студенту 2 курсу факультету економіки та управління КНЕУ, який підготував вікторину з цікавими питаннями про наш університет. Абітурієнти активно брали участь у цій вікторині та отримали цінні призи від профкому студентів та аспірантів КНЕУ.

Форум «Успішний 11-класник» – дуже важлива подія в умовах інформаційної невизначеності. Адже зараз у абітурієнтів більше питань, ніж відповідей. Захід був добре організований, в ньому взяли участь багато абітурієнтів, яким сподобалась можливість живого спілкування з представниками кращих ВНЗ Києва. Дякуємо організатором та керівнику компанії ZNOua за чудову підготовку!