Центр культури та мистецтв Університету в рамках святкування Нового року запропонував надзвичайно цікавий та пізнавальний майстер-клас для дітлахів з основ трипільського ліплення29 Грудня 2017р.

Майстер-клас проводила пані Людмила Смолякова, яка детально ознайомила дітей та їхніх батьків з історичними аспектами розвитку трипільської культури на теренах України, а також цікаво розповіла про тогочасні предмети побуту та вжитку. Після прослуханого матеріалу всі охочі мали можливість уже самостійно ліпити різноманітні фігурки тварин, предмети посуду, що викликало надзвичайний інтерес у присутніх на заході. Запропонована подія стала черговим вагомим кроком у традиції виховання нашої молоді в дусі патріотизму.