Університет був відзначений у номінації «Кращий навчальний заклад по впровадженню інноваційних технологій в навчальний процес»13 Листопада 2013р.

31 жовтня 2013 року в рамках III Всеукраїнського конкурсу «Кращий навчальний заклад з підготовки фахівців для банківсько-фінансової сфери – 2013» за версією журналу «Банкиръ» голова Оргкомітету конкурсу, директор видавництва «КБС-Издат», головний редактор журналу «Банкиръ» Олег Капралов вручив диплом лауреата та пам’ятний приз Київському національному економічному університету імені Вадима Гетьмана.

Університет був відзначений у номінації «Кращий навчальний заклад по впровадженню інноваційних технологій в навчальний процес». Знаки визнання заслуг навчального закладу вручені ректору Анатолію Федоровичу Павленку і декану кредитно-економічного факультету Михайлу Івановичу Дибі. На церемонії нагородження були присутні члени Вченої Ради Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, представники студентства.

Такі нагороди – це визнання професіоналізму професорсько-викладацького складу нашого університету, який разом зі студентами по праву гордо несе високе звання кращого економічного вузу країни. І звичайно це не тільки констатація досягнутого, але і стимул працювати ще краще, ще якісніше у підготовці майбутніх банкірів, економістів, аналітиків.