"Місто професій" 12 травня13 Травня 2019р.

12 травня 2019 р. відділ профорієнтації разом зі студентами КНЕУ допомогали школярам визначатись із майбутніми професіями в рамках міжнародного проекту "Місто професій".
Наші Студенти підготували цікаві майстер-класи для школярів, розповідали їм про переваги навчання в КНЕУ, види професій, про наші факультети та інститути, коледжі КНЕУ. Величезну подяку висловлюємо студентам факультетів та інститутів: обліку та податкового менеджменту; економіки та управління; маркетингу; управлiння персоналом, соціології та психології; фінансів; мiжнародної економiки i менеджменту; інформаційних систем і технологій.
Також висловлюємо велику подяку студентам коледжів КНЕУ, які погодились бути волонтерами і допомагали в організації заходу! Всі МОЛОДЦІ, дуже гарно підготувались, студенти КНЕУ - креативні, талановиті, найкращі! ДЯКУЄМО!