КОМАНДА КНЕУ ПЕРЕМОГЛА У NBU UNIVERSITY CHALLENGE 2019!10 Грудня 2019р.

За рівнем учасників та організаторів NBUUCстав найбільш масштабним конкурсом серед студентів-економістів в Україні. Конкурсорганізовано та проведено Національним банком України із залученням представників аналогічного студентського змагання Федерального резервного банку Бостона та CFA Society Ukraine. Цього року NBUUCоб’єднав 42 командиз26 університетів із різних регіонів України.

Командакафедри корпоративних фінансів і контролінгуу складі капітана Ольги Гончаренко, Юрія Шинкарьова, Арсена Овсепяна, Ганни Савенко та Володимира Слівінського під керівництвомдоцента кафедриАнни Корнилюк  подала  Правлінню НБУ  власні рекомендації щодо зміни рівня облікової ставки в Україні.Для підготовки обгрунтованих пропозицій  щодо формування монетарної політики побудовано модель QPM, сформовано прогноз базових макроекономічних показників до 2021 року; здійснено якісний аналіз ризиків та  виявлено кількісний вплив очікуваних шоків на рівень рекомендованої   облікової ставки.

Команду КНЕУ, яка здобула перемогу, разом із наставником запросилина  мотиваційний сніданок із топ-менеджерами НБУ, де вони спілкувалися ззаступником Голови Національного банку Дмитром Сологубом, директором департаменту монетарної політики Володимиром Лепушинським та директором департаменту фінансової стабільності Віталієм Ваврищуком.

Перемога нашої команди підтвердила, що КНЕУ є беззаперечним лідером економічної науки та освіти  в Україні.

Команда кафедри корпоративних фінансів і контролінгу