«UGEN» - платформа для об’єднання освітян та бізнесу25 Вересня 2019р.

Освітній простір «UGEN» відкрився 25 вересня в ауд.71 (7-й поверх) другого корпусу КНЕУ.
Перша зустріч, яку відвідали до сотні студентів, видалася насиченою. Представники компаній Imperial Brands, MARS, PwC, METRO, AbInBev та Genesis та команда UGEN дали поради з працевлаштування. Як, скажімо, побороти страхи перед першою співбесідою, скласти резюме, пройти шлях від стажера до співвласника компаній. Категорійний менеджер компанії MARS відкрила «таємниці» викладки товарів біля каси і способи, як продати «неходовий» товар.
В освітньому просторі «UGEN» можна отримати безкоштовну консультацію щодо працевлаштування та поспілкуватись з роботодавцями. Лекції, воркшопи та тренінги компанії мають намір проводити щомісяця. Навіть можна провести свій івент.
На відкриття завітали проректор з науково-педагогічної роботи, економіки та інфраструктури О.В. Садовник та декан факультету економіки та управління О.В. Востряков, які зазначили, що освітній простір є чудовою платформою для об’єднання освітян і бізнесу.

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ВСЗ Лариса Гуторова
Фахівець з комунікацій I категорії ВСЗ Анастасія Рогачова (фото)