10 жовтня в КНЕУ був незвичайний день.17 Жовтня 2018р.

Уперше за роки існування університету студенти-психологи факультету управління персоналом, соціології та психології спільно з Центром виховної роботи та соціальної адаптації студентів відзначили в університеті Всесвітній день психічного здоров'я. Студенти вперше спробували роль просвітників психічного здоров'я, і вони отримали неоціненний досвід. Студенти 1-4 курсів підготували тематичні стінгазети, а також представили неймовірно цікаві презентації, у яких виклали власне бачення поняття психічного здоров'я та розказали про способи його підтримки. Усі презентації були дуже креативні, вичерпні, із здоровим гумором.

Цікавою подією також став виступ одного з перших київських психодраматичних плейбек-театрів «Відображення», який не тільки продемонстрував студентам цікавий метод психотерапевтичної роботи з внутрішнім особистісним матеріалом, але й розкрив у багатьох наших студентах власний акторський талант, який вони змогли продемонструвати у прекрасній взаємодії з метрами психодрами. І можливо, від сьогоднішнього дня у нашому університеті з'явиться молодий плейбек-театр, який завоює серця студентів усіх факультетів університету своєю щирістю, креативністю, кмітливістю і неймовірним почуттям командної взаємодії.

У рамках святкування Всесвітнього дня психічного здоров’я 8.10 відбулося також тренінгове заняття з першої домедичної та психологічної  допомоги, призначене для ознайомлення з життєво важливою темою викладачів та співробітників університету. Невелика тривалість заходу дозволила повправлятися у вправах із діагностики стану потерпілого, перевірки наявності дихання, виконання серцево-легеневої реанімації та стабільного положення на боці, обговорити основні принципи психологічної допомоги в екстремальній ситуації та готовності надавати допомогу. Необхідне обладнання, мотивація учасників та загальна позитивна атмосфера забезпечили високу якість такому актуальному напряму  практичного навчання, закріпили навички командної роботи.