Поради від успішного підприємця05 Грудня 2019р.

Автор успішного навчального ютуб-каналу  Big-money Євгеній Черняк завітав 5 грудня до нашого університету. Без  перебільшення: в аудиторії, де він виступав, яблуку ніде впасти. Кілька сотень студентів знімали на відео лекцію (а також відповіді на питання)  успішного вітчизняного бізнесмена із Запоріжжя.

«Хто не хоче, шукає причини. Хто хоче, шукає можливості.  Все хороше придумане підприємцями і бізнесменами, хто кожен день робить світ кращим, розвиваючи свій бізнес, створюючи робочі місця і сплачуючи податки», - вважає він.

«Якщо ти не побачив себе у списку журналу Forbes,  йди на роботу»,  - радить Євгеній Черняк.  А на питання «Як залучити покупців чи клієнтів», відповідає: «Щирістю». «Все що я зробив – моє, - говорить він своїм дітям і радить будувати свій шлях самостійно. - Опановувати нові знання постійно, не роблячи  «передишки».

«Книга, яка мене надихнула – «Війна и мир» світового класика Льва Толстого. Читайте класичну літературу, а також твори за вашою спеціальністю, які були написані у 19 та 20 столітті», – сказав підприємець.

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ВСЗ Лариса  Гуторова

Фахівець з комунікацій I категорії ВСЗ Анастасія  Рогачова (фото)