Вітаємо авторський колектив молодих вчених з отриманням Премії Верховної Ради України молодим ученим за 2022 рік.22 Грудня 2023р.

20 грудня 2023 року Лауреатом Премії Верховної Ради України молодим ученим за 2022 рік став авторський колектив Університету за наукову роботу "Нова парадигма інноваційного розвитку малого та середнього бізнесу":

Поліщук Євгенія Анатоліївна – доктор економічних наук, професор кафедри корпоративних фінансів і контролінгу;

Іващенко Алла Іванівна – доктор економічних наук, професор кафедри корпоративних фінансів і контролінгу;

Теплюк Марія Анатоліївна – кандидат економічних наук, доцент кафедри бізнес-економіки і підприємництва;

Корнилюк Анна Валентинівна – кандидат економічних наук, доцент кафедри корпоративних фінансів і контролінгу.

Цикл наукових праць «Нова парадигма інноваційного розвитку малого та середнього бізнесу» представляє сукупність публікацій, у якій на основі комплексного аналізу і осмислення сучасних теоретичних підходів щодо проблематики функціонування малого та середнього бізнесу запропоновано різні механізми його розвитку.

Вітаємо, авторський колектив і бажаємо нових наукових звершень!