До уваги студентів ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана»!02 Червня 2018р.

На виконання рішення Київської міської ради від 03 березня 2016 року № 116/116 «Про затвердження міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2016-2018 роки», розпорядження Виконавчого органу Київської міської державної адміністрації від 13.10.2016 №1015, що зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції в місті Києві 01.11.2016 за № 193/1506 і затверджено «Порядок надання адресної матеріальної допомоги студентам із числа дітей-інвалідів, інвалідів, дітей-сиріт, дітей із сімей киян, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі в Революції Гідності, та дітей із малозабезпечених сімей на часткову оплату навчання у вищому навчальному закладі за їх вибором».

Враховуючи лист Міністерства освіти і науки України від 16.05.2018 р. №1/9-305, повідомляємо Вам, що даним Порядком визначено, що матеріальна допомога надається студентам із числа дітей-інвалідів, інвалідів, дітей-сиріт, дітей із сімей киян, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі в Революції Гідності, та дітей з малозабезпечених сімей, які зареєстровані та проживають у місті Києві, для здобуття ступеня вищої освіти молодшого бакалавра, бакалавра та магістра. Матеріальна допомога надається студентам пільгових категорій денної форми навчання (контрактна основа) один раз на навчальний рік для часткової оплати платних освітніх послуг у вищих навчальних закладах (незалежно від форми власності) за їх вибором на підставі особистої заяви або заяви фізичної особи, яка замовляє платну освітню послугу для студента пільгової категорії, беручи на себе фінансові зобов’язання щодо її оплати, що подається до Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Порядок додається.  (http://www.kreschatic.kiev.ua/ua/4882/doc/1478852901.html).