Дипломат має знати, де знайти «все про все»26 Листопада 2019р.

Дипломатія в Україні починається з 22 грудня 1917 року. У 1922-1923 роках всі архіви було вивезено у Москву. Новий період в історії української дипломатії розпочинається з 1944 року.
Ці та інші факти під час відкритої лекції «Побудова ефективної дипломатичної служби незалежної України» навів Надзвичайний і Повноважний Посол України, кандидат політичних наук, керівник Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Андрій Іванович Веселовський. «Дипломат знає всього потроху, але знає, де можна знайти «все про все», добути необхідну інформацію, – сказав Андрій Іванович Веселовський. – Професіоналізм, патріотизм, порядність – головні риси, які мають бути йому притаманні». Лектор розповів про структуру закордонної дипломатичної установи, а також відповів на запитання щодо відносин з Туреччиною, Угорщиною, іншими країнами.
Відкриту лекцію Надзвичайного і Повноважного Посла України Андрія Івановича Веселовського організувала кафедра міжнародного менеджменту в рамках спеціальності «Міжнародні економічні відносини».

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ВСЗ Лариса Гуторова
Фахівець з комунікацій I категорії ВСЗ Анастасія Рогачова (фото)