Тріумф команди КНЕУ на Всесвітньому кубку Енактус29 Жовтня 2015р.

Цього року на Всесвітньому кубку міжнародного студентського конкурсу соціальних проектів Енактус 2015, що відбувався протягом трьох днів з 14 по 16 жовтня,  Україну представляла команда-переможець Національних змагань Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Місцем проведенням змагань стала Південно-Африканська республіка. Конференц зал Sandton Convention Center у місті Йоханнесбург зібрав студентів із 36 країн світу, а також представників світового бізнесу.

Всесвітній кубок Енактус – це з одного боку змагання між студентами, з іншого – маштабна експозиція проектів з позитивної зміни життя людей по всьому світу. Команда студентів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, у складі  капітана команди – Скнара Іллі, аспіранта кафедри економіко-математичного моделювання, Демиденко Марини, Пасічної Дарини та Школьного Ігоря,студентів факультету міжнародної економіки і менеджменту, Анни Лінчак, студентки фінансово-економічного факультету,  Григоровича Василя, студента факультету маркетингу, та наставника команди – директора Інституту вищої освіти КНЕУ, д.е.н., професора Антонюк Лариси, які власним прикладом демонструють, що змінити світ легко, треба лише цього щиро захотіти, і прикласти максимум зусиль, представили на змаганнях результати успішної реалізації трьох проектів.

Трипілля: звязок поколінь – проект, який створений для допомоги літнім людям подолати проблеми соціального та економічного характеру в контексті популяризації Трипільської культури та розвитку нових навичок і вмінь у майстерності ліплення з глини та проведення майстер-класів у форматі арт-терапії у компаніях та організаціях.

Forsocial – проект, який дозволяє НГО та волонтерам спільно спрямовувати зусилля на підтримку великих та маленьких проектів, що крок за кроком сприяє якісному покращенню життя нашого суспільства та посилює культуру волонтерства. Forsocial –онлаи?н-платформа, яка складається з веб-саи?ту та мобільного додатку, де розміщено інформацію про актуальні проекти, профілі волонтерів та організаціи?, інтерактивну мапу івентів. Це проект, якии? об’єднує волонтерськии? рух у єдину систему та робить допомогу доступнішою.

Palmerпроект, що являє собою електронний помічник та компютерну систему для керування роботизованими протезами руки, яка дозволяє зробити користування протезом значно функціональнішим.

На Всесвітньому Кубку Енактус судді високо оцінили досягнення команди КНЕУ, завдяки чому українська команда зайняла 3 місце в своїй лізі. Хоча командою-чемніоном може стали лише одна команда, цього року це студенти з Великобританії, University of Southamton, змагання пройшли під гаслом #WeAllWin, що означає, що ми усі вже є переможцями!

Підготувала фахівець 1-категорії по здійсненню постійного моніторингу процесів розвитку світової вищої освіти Інституту вищої освіти, Посмітюх К.О.