Нове бачення світу фінансів та економіки30 Жовтня 2019р.

У роботі щорічної міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні питання економіки та фінансів», що відбулася  30 жовтня в університеті, взяли участь студенти та дослідники.  Організатори заходу - Наукове товариство та фінансова кафедра КНЕУ спільно з Університетом міста Бремен (Німеччина), Економічним університетом у Вроцлаві (Польща) та  Centre for blended value studies (Україна).

З вітальним словом до присутніх звернувся проректорз науково-педагогічної роботи  А.М. Колот:  «Нова економіка – не значить, що побільшало комп’ютерів,  мереж і т. п. Нова економіка має необмежені ресурси, має сформувати оновлене мислення».

«Фінанси – домінанти економічних відносин у суспільстві, - наголосив завідувач кафедри фінансів В.М. Федосов. – Останні п’ять років ми ефективно співпрацюємо з колегами, друзями з Німеччини, професором Університету міста Бремен Андре Хайнеманн. Спільні програми передбачають обмін та навчання студентів, а це можливість краще зрозуміти внутрішній світ фінансів, тенденції глобального ринку».

Робота конференції тривала у чотирьох секціях. Виступали науковці, а також студенти-магістри. Серед тем: перспективи використання блокчейн-технологій, застосування систем штучного інтелекту у фінансовій сфері, обов’язкове медичне страхування; перспективи розвитку зелених облігацій;  економічна дипломатія: компроміси міжнародної торгівлі. Аргументовані доповіді стали поштовхом до нових наукових досліджень. Доценти кафедри фінансів, голова ради молодих вчених Ганна Котіна та голова наукового товариства студентів, аспірантів та докторантів Марина Степура нагородили учасників конференції.

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ВСЗ Лариса  Гуторова