Ректорат університету з глибоким сумом сповіщає, що 31 липня 2018 року після тяжкої хвороби відійшла в небуття Ольга Олексіївна Гаманкова31 Липня 2018р.

д. е. н., професор, завідувач кафедри страхування, знаний фахівець-науковець, легенда страхової індустрії, наставник багатьох поколінь її успішних працівників.

Народилася Ольга Олексіївна Гаманкова 20серпня 1956 року в місті Шахтарськ у родині лікарів. Закінчивши Київський інститут народного господарства ім. Д. С. Коротченка, Ольга Олексіївна майже півсторіччя працювала в нашому університеті на різних посадах, захистила кандидатську і докторську дисертації, пройшла шлях до завідувача кафедри страхування.     Практичним здобутком науково-педагогічної кар’єри Ольги Олексіївни були десятки монографій, підручників, навчальних посібників, понад 200  наукових праць. Під її науковим керівництвом було захищено 20 дисертацій, адже завжди щиро прагнула свої знання  передати молодому поколінню.

Професійні заслуги профессора О.О.Гаманкової високо оцінено державними нагородами – Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Почесною грамотою Верховної Ради України, почесними званнями «Заслужений працівник освіти України» та «Заслужений працівник КНЕУ», кращий викладач року.

Ольга Олексіївна була справжнім сучасним керівником,талановитим, ініціативним, відданим справі. Ми пам’ятатимемо її добропорядність, щирість, привітність, постійну готовність допомогти, уміння створити атмосферу добра й любові.

Висловлюємо глибоке співчуття родині і близьким Ольги Олексіївни, щиро сумуємо разом з ними. Світлу пам’ять про Ольгу Олексіївну назавжди збережемо в наших серцях.

Прощання з ОЛЬГОЮ ОЛЕКСІЇВНОЮ ГАМАНКОВОЮ відбудеться 3 серпня 2018 року о 9.00

в Іллінській церкві (вул. Почайнинська, 2).