Вітаємо фіналістів CFA Institute Research Challenge!10 Березня 2020р.

Одразу дві команди КНЕУ успішно представляли наш університет і стали фіналістами національного етапу глобального конкурсу з фінансової аналітики 2020 CFA Institute Research Challenge.

Команди представляли Факультет міжнародної економіки і менеджменту (Олександр Булах (капітан), Ольга Губенко, Лідія Попсуй, Анастасія Статкевич та Станіслав Плошниця) та Факультет фінансів (Дарина Романчук, Ганна Савенко, Павло Верба (капітан), Свілана Пастюшук та Юлія Дубова).

Аналіз інвестиційної привабливості міжнародної компанії проводився командами разом з менторами від професіоналів промисловості (Олег Пекач та Євген Азімов) на прикладі Coca-Cola HellenicBottlingCompanyв період з жовтня 2019 року до лютого 2020 року.

Під час фінального рауду змагання до фіналу за результатами оцінювання аналітичного звіту та його презентації вийшло чотири команди, дві з яких представляли КНЕУ. Керівниками студентських команд виступили д.е.н., професор кафедри міжнародної економіки Ільницький Д.О та д.е.н., завідувач кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Терещенко О.О..

Цього року участь у конкурсі взяло 24 команди зі 120 студентів, які представляли 19 провідних університетів України.