Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

До КНЕУ завітали представники МІТ(США)02 Серпня 2022р.

2 серпня 2022 р. до КНЕУ завітали колеги з Массачусетського технологічного інституту (МІТ, США). Джулія Кухаренко та Майкл Леськів - американці українського походження, які прагнуть підтримати Україну.

Зустріч відбулася завдяки Офісу підтримки вченого та Ради молодих учених при МОН.

Гостей зустрів ректор університету Дмитро Лук'яненко, а далі команда КНЕУ презентували свої напрацювання та ідеї, що стосувалися пост-воєнної відбудови України. Крім того було представлено проєкти зі створення фінтех лабораторії, центру підприємництва та інновацій КNEUhub, оцінювання потреб біженців та внутрішньо переміщених осіб, інтелектуальних технологій повної автоматизації процесу побудови прогностичних моделей для бізнесу тощо.

Бажання України приєднатися до ЄС створює можливість для системних змін, а також мотивацію для додаткових пострадянських реформ, спровокованих війною. Саме визначення партнерів і команд має важливе значення для успіху як поточних, так і довгострокових планів та спільних цілей.

Ця перша поїздка — можливість зустрітися з українцями в дослідницькій, академічній та урядовій сферах, почути їхню точку зору та налагодити зв’язки, а також оцінити перспективи структурних реформ, які покращать їхні дослідницькі та освітні проєкти. Після чого Юлія та Михайло переглянуть зібрану інформацію та продовжать співпрацю, щоб визначити відповідні наступні кроки, які можуть включати тренінги, семінари, підбір дослідників, мозкові штурми, додаткові поїздки та інші можливості.

Дякуємо нашим гостям, Раді молодих вчених та всім колегам, хто долучився до зустрічі!

Разом переможемо!

Все буде Україна!