Перенесено науково-методичну конференцію для науково-педагогічних працівників університету24 Лютого 2011р.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Рішенням ректорату від 27 грудня 2010 року науково-методичну конференцію для науково-педагогічних працівників університету на тему Наукова складова навчального процесу та інноваційні технології його розвитку, яка мала відбутися 2 лютого 2011 року, перенесено на 12 квітня 2011 року.
Перенесення конференції на більш пізній термін обумовлено необхідністю:
а) попереднього обговорення цієї проблематики на засіданнях кафедр та Вчених рад факультетів;
б) врахуванням нових вимог щодо наукової складової навчального процесу та інноваційних технологій його розвитку у звязку з наданням університету статусу дослідницького;
в) більш детального опрацювання цієї проблематики та винесення на конференцію як здобутків кафедр і факультетів, так і питань щодо розвитку інноваційної діяльності.
Прошу врахувати означене вище при підготовці до конференції та довести інформаційне повідомлення до науково-педагогічних працівників.