КРЕАТИВНИЙ КОМП’ЮТЕРНИЙ КЛАС - ЛАБОРАТОРІЯ НОВОГО ПОКОЛІННЯ14 Лютого 2019р.

В одній із аудиторій факультету обліку та податкового менеджменту КНЕУ 13 лютого було відкрито інноваційний комп’ютерний клас.

«Це лабораторія нового покоління, з новітніми технічними засобами для навчання студентів унікальної в Україні спеціалізації «Диджитал-облік», - зазначила завідувач кафедри аудиту факультету обліку та податкового менеджменту О. А. Петрик.

Інноваційні програми CaseWare забезпечують універсальні та надійні рішення для бухгалтерів, аудиторів, широко використовуються в корпоративному секторі. Презентував цей інноваційний продукт представник офісу компанії CaseWare Д. О. Ткаченко. На перевірку звітності витрачається мінімум часу, спрощується паперова робота.

«Я б назвав комп’ютерний клас – креативною аудиторією»,- зазначив ректор КНЕУ Д. Г. Лук’яненко.

«Ми не боїмося штучного інтелекту, – підтвердив цю думку декан факультету обліку та податкового менеджменту М. І. Бондар. – Сучасний бухгалтер має інтегрувати в собі інші спеціальності».

«Лише людину із зашкарублим мисленням можуть витіснити роботи. Конкурентні переваги людини – у креативності, моральних та духовних цінностях, - наголосив проректор з науково-педагогічної роботи А. М. Колот, - тому змінюватися треба самим і формувати новий економічний світогляд».

Проректор з науково-педагогічної роботи, економіки та інфраструктури університету О. В. Садовник відзначив новий, якісний  формат викладання дисциплін.

Студенти високо оцінили переваги двох комп’ютерних класів, що вже обладнані на факультеті з початку навчального року. «Кращі інвестиції зроблено в наші знання, а значить, ми зможемо створювати інформаційно якісний контент», - таку загальну думку висловиластудентка Катерина Давидкова.

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ЦСЗ Лариса Гуторова.