Відкрита лекція Голови експертної ради ФГВФО Прозорова Юрія Володимировича22 Грудня 2014р.

Важлива не кількість знань, а їх якість. Можна знати дуже багато, не знаючи найголовнішого. Лев Толстой

Практичний діалог для студентів магістерського рівня підготовки кредитно-економічного факультету від президента Українського товариства фінансових аналітиків, Голови Експертної Ради ФГВФО Прозорова Юрія Володимировича на тему: "Банківська криза в Україні: загроза чи можливість для лідерів електронних інновацій".

19 грудня на теренах кредитно-економічного факультету кафедрою менеджменту банківської діяльності було організовано відкриту лекцію Прозорова Ю.В. Відкриту лекцію відвідали студенти магістерського рівня підготовки, аспіранти факультету та професорсько-викладацький склад. Під час проведення відкритої лекції слухачі мали унікальну нагоду поставити свої питання Прозорову Ю.В. основна більшість з яких стосувалася валютного курсу, діяльності Національного банку України, діяльності валютних спекулянтів та методів боротьби з ними. Також студенти 5 курсу показали значні теоретичні знання в галузі банківської справи про, що свідчила дискусія між студентами та паном Прозоровим.

Слухачі лекції відмітили надзвичайно високий рівень професіоналізму доповідача, актуальність теми лекції та її корисність для розширення свого професійного кругозору. Студенти та професорсько-викладацький склад кафедри менеджменту банківської діяльності від щирого серця дякує Прозорову Юрію Володимировичу за чудову відкриту лекцію та сподіваємось на подальшу співпрацю.