Меморандум про співпрацю з ІТ-компанією «UNITY-BARS»21 Жовтня 2021р.

21 жовтня 2021 року відбулося підписання договору про співпрацю між ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та ІТ-компанією «УНІТІ-БАРС», яка має 30-ти річний досвід розробки та впровадження банківського програмного забезпечення в Україні та за її межами.

Співробітництво Сторін здійснюється на засадах партнерства, взаємовигоди та спільності інтересів Сторін з метою розширення та поглиблення змісту їх наукової, освітньої та практичної діяльності. Договір покликаний об’єднати зусилля в навчанні і поширенні в Університеті інформації про українські інноваційні ІТ рішення і розробки, а також сприяти поліпшенню якості викладання, підвищення рівня науково-методичного забезпечення освітнього процесу, удосконалення в своїй системи підготовки, перепідготовки та покращення кваліфікації кадрів шляхом застосування в своїй методичній та освітній діяльності комп’ютерної програми АБС «БАРС Millennium».

До зустрічі долучилися: ректор КНЕУ імені Вадима Гетьмана» – Дмитро Лук’яненко та головний операційний директор ІТ-компанії «УНІТІ-БАРС» - Кадученко Ярослава Михайлівна, а також Микола Бондар - декан факультету обліку та податкового менеджменту, Петрик Олена Анатоліївна - завідувач кафедри аудиту та Ірина Ігорівна Матієнко-Зубенко - заступник завідувача кафедри аудиту, що координує співпрацю кафедри аудиту з ІТ-фірмами з приводу використання прикладних програмних рішень у процесі підготовки бакалаврів та магістрів за спеціальністю «Облік і оподаткування».
Саме студени освітньої програми Диджитал-облік матимуть змогу першими долучитися до вивчення актуальних ІТ-рішень, а надалі, сподіваємося, співпраця пошириться і на інші програми університету.

АБС (автоматизована банківська система «БарсMillennium») багатофункціональна та високотехнологічна. У процесі природного розвитку, адаптації та впровадження системи набрано дуже багато функцій і зараз складається з більш ніж 80 модулів. Це дозволяє виконувати безліч функцій, починаючи з Головної книги, депозитів, кредитів, овердрафтів і закінчуючих скорінговими моделями, розрахунками резервів і багатьох інших.

ІТ компанія надає також інформаційні матеріали по комп’ютерній програмі у навчальні програми курсів, що дозволить здобувачам вищої освіти набути фахових диджитал-компетентностей, які актуальні для сучасного ринку праці.