Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Як привертати увагу та захоплювати інших власними ідеями? Мистецтво публічних презентацій05 Березня 2020р.

Уявіть собі ту хвилюючу мить, коли ви маєте розповісти про ваш проект десяткам, а то може й сотням людей. А може всього декільком, але від них залежить рішення, чи отримаєте ви величезні кошти на розвиток вашої ідеї. Очі глядачів привернуті до вас. Вони в очікуванні, чим ви здивуєте їх. Чи зможете ви чітко та ясно донести ваш меседж до аудиторії?

Аби допомогти студентам факультету економіки та управління КНЕУ здобути та розвити навички ефективних публічних виступів,  4 лютого 2020 року професор, доктор наук, директор школи «Самознавство» Світлана Бронікова зібрала слухачів на свій майстер-клас «Мистецтво публічного виступу».

«Ви можете добре продумати зміст, що за чим сказати, але головне – донести це до слухача, дати їм більше, аніж вони очікували.  Починайте зі вступу, який відразу має зачепити. Пам’ятайте: очі сприймають все: вашу зачіску, взуття, тембр голосу»… Лектор відразу запропонувала вимкнути телефони: «Якщо телефон далі від тебе, краще активізується мозок».

За кілька хвилин Світлана Бронікова зуміла долучити до комунікації всіх присутніх. Не лише сформувала команди, а й навчила, що треба зробити, щоб сусід відчув себе її «гравцем».

Кожна команда отримала практичне завдання: довести, що  менеджер медичної установи повинен мати:

а) медичну освіту;

б) моральні цінності;

в) лідерські здібності;

г) займатися волонтерською роботою.  

За п’ять хвилин представники команд аргументували свою відповідь. Цікаво, що ведуча акцентувала увагу на позитивних рисах студентів, які виступали, умисно минаючи недоліки.

   «Ви мусите бути правдивими і щирими, але знати як і коли це сказати, а коли – проявити коректність», - підсумувала Світлана Бронікова.      

Лекцію підготовлено у співпраці з громадською спілкою «Центр інновацій «Сходи в майбутнє» (ЦІСМА). «Наша мета – шукати талановитих людей і за допомогою менеджерів втілювати їхні креативні ідеї», - наголосив керівник спілки Ігор Найда.

 

Директор видавництва ООО РедБіз Лабораторія Медичного бізнесу Олена Труш

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ВСЗ КНЕУ Лариса Гуторова

Фахівець з комунікацій I категорії ВСЗ КНЕУ Анастасія Рогачова (фото)