Презентація монографії Intellectual Challenges to Economic Globalism20 Жовтня 2021р.

19 жовтня в КНЕУ відбувся брифінг-презентація міжнародної монографії Intellectual Challenges to Economic Globalism, над якою працювали науковці Латвії та України.

З вітальним словом до колег звернувся ректор Дмитро Лук’яненко, зазначивши, що робота з поглиблення інтелектуальних зв’язків з країнами Центральної та Західної Європи триває декілька десятиліть. Зокрема, є вдалі приклади колаборації з партнерами Польщі, Німеччини, Італії.

Монографію Intellectual Challenges to Economic Globalism за співавторства і редакцією Дмитра Лук’яненка і Романа Дьякона видано англійською мовою. Монографія представляє результати багаторічної роботи науковців із провідних університетів України та Латвії. Дослідження процесу інтелектуалізації проводилось на основі фундаментальних досягнень економічної науки у контексті основних трендів наукового, технологічного, економічного та соціального процесів. Феномен інтелектуального капіталу, поточні питання глобалізації інтелектуальної діяльності та її особливості у Європі та Східній Азії стали предметом дослідження авторів. Особлива увага – формуванню цифрової складової економіки знань.

У брифінгу взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків В.І. Чужиков, проректор з наукової роботи Л.Л. Антонюк, професор науково-дослідного інституту економічного розвитку І.С. Каленюк, президент Вищої школи менеджменту інформаційних систем (ISMA University, Рига, Латвія) Роман Дьякон, інші науковці.