Подорожуймо зі «Скіфами»24 Вересня 2019р.

Студенти факультету маркетингу, які опановують спеціальність «Туризм», 24 вересня зустрілися з організаторами туристичного клубу «Скіфи» КНЕУ. До медіа-залу наукової бібліотеки університету завітали ініціатор створення клубу (1998 рік) Ольга Валентинівна Ступак та методист Олег Володимирович Дрегало, які розповіли про екстремальні тури, сплави та участь студентів у археологічних розкопках. «Скіфів» КНЕУ добре знають в інших країнах – Росії, Грузії, Узбекистані. Так, у Польщі вони демонстрували аутентичні костюми, вчили поляків варити куліш та готувати вареники в сиром.
«Подорожувати автостопом – найліпший спосіб відчути людей. Це - самовиховання та розвиток емоційного інтелекту», - вважає Олег Дрегало. Поки ж новачків запрошують подивитися принади Київщини – Пирогів та Китаїв.

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ВСЗ Лариса Гуторова
Фахівець з комунікацій I категорії ВСЗ Анастасія Рогачова (фото)