Smart-інфраструктура у сталому розвитку міст: світовий досвід та перспективи України31 Березня 2021р.

Студенти КНЕУ долучились до онлайн-дискусії, яку організував Центр Разумкова. В аналітичній доповіді «Smart-інфраструктура у сталому розвитку міст: світовий досвід та перспективи України» узагальнено досвід поширення цифрових технологій, визначено поточний стан та прогнози.

Власні проєкти нині розбудовують команди фахівців у Харкові, Києві, Львові, Дрогобичі, Мукачеві, Вінниці, Києві, Полтаві. Серед головних напрямів:е-демократія та управління містом, освіта, медицина, екологія, громадська безпека.

Названо переваги та ризики створення «розумних» міст. Зі знаком «плюс» - адаптивне навчання, безперервна освіта, підвищення рівня громадської безпеки. Зі знаком «мінус» - соціальна ізоляція, зниження культурного розвитку, кіберзлочинність.

Дискусія має на меті стимулювати нові дослідження.