Вітаємо студентів факультету фінансів КНЕУ імені Вадима Гетьмана з перемогою!25 Квітня 2018р.

На базі Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна ( V.N. Karazin Kharkiv National University)  відбувся ІІ етап Всеукраїнської Олімпіади зі спеціальності "Фінанси і кредит". Учасниками від КНЕУ стали студенти бакалаврату факультету фінансів, переможці І етапу Олімпіади:

• студент 1 групи 4 курсу Іваник Дмитро Ростиславович та студент 1 групи 3 курсу Йожиков Микита Олександрович ( NikYozhykov).

Вони ввійшли до числа переможців ІІ етапу та нагороджені дипломами 3 ступеня.

Олімпіада з цієї спеціальності ускладнена широкою сферою ймовірних завдань, а також стрімкими нововведеннями у сфері фінансів, тому такий результат викликає додаткову повагу.

Особливу подяку висловлюємо переможцям цієї

Олімпіади минулого року від КНЕУ - Микиті Гуппалу ( Никита Гуппал) та Катерині Бобилевій ( Катерина Бобылева) за консультації та досвід.

Організатори І етапу Олімпіади зі спеціальності "Фінанси і кредит" на базі КНЕУ та консультанти з підготовки до ІІ етапу - це

викладачі нашого вишу з кафедри фінансів Тетяна Жибер ( TetianaZhyber) та Марина Білінець ( MarinaBilinets).