ВПЕРШЕ у 2018 році! «Бізнес-адміністрування»(МБА)08 Червня 2018р.

ВПЕРШЕ у 2018 році !

Інститут бізнес-освіти КНЕУ оголошує набір на програму

«Бізнес-адміністрування»(МБА)

за спеціалізацією охорона здоров'я.

Програма спрямована на підготовку нового покоління управлінських керівних кадрів для сфери охорони здоров'я, здатних проводити успішні реформи в медичній сфері, запроваджувати інноваційний менеджмент та маркетинг на вітчизняному та глобальному ринку здоров'я, професійно і творчо зростати.

Випускники програми отримують:

• інтегровану система знань, що поєднує повну фундаментальну економічну освіту з практичними навичками у процесі прийняття управлінських рішень у сфері охорони здоров'я, робота в команді, ведення переговорів, спілкування та презентації для професійної роботи в галузі управління медичним бізнесом.
  • ступінь магістра ділового адміністрування та Сертифікат міжнародної бізнес-школи Великобританії – Лондонської школи бізнесу та фінансів

Повна інформація на нашому сайті: http://ibo.kneu.edu.ua/ua/magister_programs/mbaoz/