Київський національний економічний університетімені Вадима Гетьмана

АЛГОРИТМ ВСТУПУ - 2022

АЛГОРИТМ ВСТУПУ - 2022

Шановні абітурієнти!

З часу зустрічі на Тижнях відкритих дверей КНЕУ, що відбулися в  лютому, наше з вами життя змінилося кардинально! Вступна кампанія-2022 відбувається під час воєнного стану!

Ніхто не був готовий до таких подій, і почуватися розгубленими і занепокоєними зараз - це нормально. Однак потрібно йти вперед і крок за кроком наближати ПЕРЕМОГУ!

Нещодавно МОН оприлюднило новий Порядок вступу,  і тому для вступників усіх рівнів передбачено ряд новацій, про які варто знати абітурієнту та його батькам. Відповідно ми провели ряд зустрічей, де детально розказали про шлях вступника та відповіли на запитання абітурієнтів, також коротко нагадали, які освітні програми відкриті для вступу цього року. Тож просимо ознайомитися із пропонованими відеозаписами:
21 травня 2022 року - АЛГОРИТМ ВСТУПУ ДО МАГІСТРАТУРИ КНЕУ-2022
https://www.youtube.com/watch?v=L_6yHTFwZEk&t=9s

28 травня 2022 року -  АЛГОРИТМ ВСТУПУ НА БАКАЛАВРАТ-2022
(онлайн-зустріч для випускників шкіл та коледжів)

https://www.youtube.com/watch?v=s-pJE1YFwFE


Ознайомитися із записом презентацій освітніх програм факультетів у рамках заходів для вступників можна на YouTube-каналі КНЕУ:
- рівень "Бакалавра":
https://www.youtube.com/playlist?list=PLoYzZWkIZyCKZiM8LQjEZeT4ML6rJsBxK
- рівень "Магістра":
https://www.youtube.com/playlist?list=PLoYzZWkIZyCLTh3wW3pvS7vN4clPguVDU


Якщо ви бажаєте вчитися у головному економічному університеті країни - КНЕУ, просимо відстежувати інформацію щодо Вступної кампанії-2022, яка найшвидше з'являється в нашому Telegram-каналі Абітурієнт КНЕУ: https://t.me/abiturient_KNEU

Нагадуємо також, що ми з радістю готові консультувати наших абітурієнтів за різними каналами комунікації: https://kneu.edu.ua/ua/plicants/pers_kons_d_vstup/

 

Бажаємо успіхів на шляху до вступу - і до зустрічі в КНЕУ!

Все буде Україна!

 

Остання редакція: 13.06.22