Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Запитання, які нам найчастіше ставлять

 

Запитання, які нам найчастіше ставлять – FAQ

Що таке ФУІМ?

Французько-український інститут менеджменту – це структурний підрозділ КНЕУ, який займається зв’язками з навчальними закладами Франції і французькими підприємствами на території України. Ми пропонуємо навчальні програми відповідно до побажань, знань та можливостей кожного студента. Ми радо допомагаємо студентам у їхньому прагненні отримати французьку вищу освіту. Читати докладніше

Що Ви можете мені запропонувати, якщо я

…студент 1-3 курсу?

1-3 курс – золотий час, щоб вивчати французьку та англійську мову, подорожувати, розширювати світогляд.  Для цього ФУІМ пропонує літню навчальну програму в м. Ніцца, яка поєднує навчання та відпочинок на Лазурному березі Франції. Протягом навчального року є можливість вивчати мови на курсах в центрі «Інтенсив». Також ФУІМ організує зустрічі та з представниками бізнесу, HR-фахівцями. Можна відвідувати майстер-класи французьких професорів з різних сфер економіки.

… студент 4 курсу?

Протягом 4 курсу можна поїхати на рік (або семестр) на навчання до Франції за програмою «включне навчання». По закінченню програми Ви отримаєте диплом бакалавра КНЕУ та диплом бакалавра французького навчального закладу.

… студент 5 курсу?

Після отримання диплому бакалавра можна поїхати на рік на навчання до Франції за програмою «включне навчання» на рівні Мaster1. Для цього наприкінці 4 курсу потрібно підготувати необхідні документи, оформити дос’є та надіслати його у відповідний французький заклад.  Крім того, є можливість пройти переддипломну практику (стажування) на підприємствах у Франції.

… викладач КНЕУ?

ФУІМ відкриває широкі можливості для викладачів. Наші французькі партнери дуже зацікавлені у написанні дисертацій під подвійним науковим керівництвом, а також у виданні спільних наукових публікацій.  Потрібно лише зацікавити їх темою свого дослідження та знати французьку мову на достатньому для наукової діяльності рівні.Також є можливість брати участь у програмі обміну викладачами.

…старшокласник/абітурієнт?

Перш за все, потрібно вступити в Київський національний економічний університет. Щоб отримати французьку вищу освіту, потрібно знати англійську та/або французьку мови на рівні B2-C1. Отже, ми радимо вдосконалювати знання мов, адже кількість програм ФУІМ постійно зростає.

Чи є у ФУІМ безкоштовні програми?

ФУІМ дає можливість навчатися як в державних закладах Франції, де навчання безкоштовне, так і в бізнес-школах. Проте є велика кількість грантів, стипендіальних програм, які допоможуть Вам знайти фінансування для свого навчального проекту. Поїхати на навчання до Франції, не маючи матеріальної бази – це реально. Докладніше читайте тут

Остання редакція: 01.02.18