Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

“Управління фінансами сталого розвитку” - нова МВА програма КНЕУ!30 Квітня 2024р.

30 квітня 2024 року об 11:00 відбулася презентація першої в Україні магістерської програми “Управління фінансами сталого розвитку”.

КНЕУ спільно з Асоціацією експертів зі сталого розвитку вперше в Україні започатковує нову освітньо-професійну програму “Управління фінансами сталого розвитку” для підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти.
Основна мета магістерської програми - підготовка висококваліфікованих фахівців у сфері фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку, здатних на високому професійному рівні здійснювати розробку й впровадження фінансової політики сталого розвитку на різних рівнях економічної системи для формування довгострокового економічного розвитку та посилення стійкості фінансової системи країни до екологічних, соціальних та управлінських ризиків.

Серед основних спікерів:

Дмитро Лук’яненко, в.о. ректора Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, зауважив: “Світ наразі знаходиться в дуже динамічному стані, коли потрібно швидко реагувати на всі виклики, зокрема і готувати нове покоління професіоналів. Завдяки згуртованості та синергії зусиль потужної експертної команди вдалося створити дійсно унікальну освітню програму. Це той приклад, коли університет тісно співпрацює з різними стейкхолдерами аби успішно впровадити всі важливі компетентності, що необхідні на сучасному ринку праці”.

Аліна Соколенко, голова та членкиня Наглядової ради Асоціації експертів зі сталого розвитку, поділилася думкою: “Зважаючи на досвід взаємодії як з бізнесом, так і з міжнародними банками розвитку, всі зіштовхуються з однією проблемою - це потенціал та кваліфікація персоналу. Ці фактори сприяли розвитку ідеї створення освітньої програми, яка допомогла б підвищити експертизу в управлінні фінансами сталого розвитку. Крім того, дана програма охоплює міжнародну складову, оскільки Україна є європейською державою, яка має всі можливості розкрити свій потенціал та виходити на якісний міжнародний рівень”.

В свою чергу, Олександра Гуменна, керівниця International Sustainability Academy, зазначила, що дана освітня програма буде максимально практичною та професійною, оскільки до неї задіяні експерти з різних сфер сталого розвитку, викладачі з великим досвідом в Україні та закордоном.

До презентації долучилися:

  • Олексій Савін, директор департаменту сталого розвитку, УКРГАЗБАНК
  • Олександр Сущенко, науковий співробітник Центру дослідження довкілля імені Гельмгольца
  • Ольга Якименко, експертка з кліматичних фінансів IFC

Модератор заходу - Денис Гризоглазов, директор Навчально-наукового інституту бізнес-освіти імені Анатолія Поручника КНЕУ імені Вадима Гетьмана, к.е.н., доцент

Вдячні колегам та партнерам за плідну співпрацю в розробці першої магістерської програми з сталих фінансів в Україні!


Більше інформації за покликанням: https://www.ukrinform.ua/rubric-presshall/3856989-prezentacia-persoi-v-ukraini-magisterskoi-programi-upravlinna-finansami-stalogo-rozvitku.html