ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» – лідер вищої освіти України!05 Березня 2012р.

1-3 березня 2012 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулась ІІІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2012». Під час урочистої церемонії відкриття міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник вручив нагороди переможцям рейтингового виставкового конкурсу у номінаціях: «Лідер вищої освіти України», «Лідер післядипломної освіти України», «Лідер міжнародної діяльності», «Лідер наукової діяльності». Другий рік поспіль наш університет отримав Гран-Прі у номінації «Лідер вищої освіти України», підкріплений дипломом, який підписали Дмитро Табачник та президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень. Крім того, КНЕУ здобув золоту медаль у номінації «Діяльність вищих навчальних закладів з підвищення якості підготовки фахівців».

У рамках виставки відбувся Тиждень всеукраїнських і міжнародних науково-освітніх проектів “Україна–Європа–Світ–2012”, а також було проведено багато науково-практичних конференцій, семінарів, «круглих столів», презентацій, майстер-класів за участю провідних фахівців-освітян,  видатних науковців та представників підприємств, що працюють на теренах освіти. ІІІ Міжнародну виставку «Сучасні заклади освіти-2012»  можна без вагань назвати однією з найбільш помітних та масштабних презентаційних заходів в українській освітній галузі. Цього року вона стала місцем зустрічі представників близько 800 провідних навчальних закладів, видавництв, центрів, асоціацій та підприємств з усіх регіонів України, а також учасників з  Російської Федерації, Чеської Республіки, Естонської Республіки, Швейцарської Конфедерації, Словацької Республіки, Республіки Польща, Сполучених Штатів Америки.

Автор: сектор управління web-сайтом.