Круглий стіл «Іноземні банківські інвестиції: стан та перспективи розвитку»12 Березня 2012р.

Шановні пані та панове!

Французько-український інститут менеджменту та кредитно-економічний факультет ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» запрошує Вас узяти участь у засіданні  кроглого столу, що присвячений темі

«Іноземні банківські інвестиції: стан та перспективи розвитку».

Захід відбудеться  23березня 2012 о 14-30 за адресою 062 ауд. (3 корпус КНЕУ),  вул. Дегтярівська, 49-г, м. Київ.

Мета круглого столу: обмін досвідом у запропонованих для обговорення питаннях, визначення перспективних науково-практичних напрямів досліджень, спільне визначення професійних компетенцій випускників, встановлення та налагодження контактів учасників.

Програма круглого столу:
1. Основні стратегії діяльності іноземних банків на ринку банківських послуг в Україні. 2.Характеристика ринку банківських послуг (інноваційна складова).
3.Пріоритетні напрями кредитування іноземними банками.
4. Проблеми входу та виходу банківського капіталу: економічні та соціальні наслідки.
5. Вплив валютних коливань на стабільність іноземних банків в Україні.

Для участі необхідна реєстрація за електронною адресою ifum@ukr.net