209 років від дня народження Т.Г.Шевченка09 Березня 2023р.

Крізь століття наш пророк і видатний громадянин мобілізує духовний фронт співвітчизників, а ми дивимось на постать Т.Г.Шевченка крізь призму важких випробувань сьогодення. Уся Україна і цивілізований світ на честь 209 річниці від дня народження Тараса Шевченка 9-10 березня традиційно вшановують пам’ять українського поета, художника та громадянина Тараса Шевченка цілою низкою урочистих заходів. Студенти КНЕУ беруть активну участь у різних творчих проєктах, читаннях поезій митця, які завжди гуртують нас навколо палкого й натхненного українського слова Тараса Шевченка.

Навіть Дмитро Лук'яненко, в.о. ректора КНЕУ, долучився до наших заходів і склав прекрасні поетичні рядки для вшанування пам'яті великого митця:

Пам‘яті Великого Тараса!

Принципово змінився Світ,
Як пророцтво страшне Поета.
І криваво-вишневий цвіт
Рве безкраї поля Інтернету !

Нездоганні часи настають,
Треба нові кайдани рвати-
На українську землю плюють
Озвірілі російські солдати!

Лізе нечисть , повзе сарана,
Та рідіють стада супостата!
Переможною буде війна ,
Доки зможемо зброю тримати !