Аспіранти та докторанти КНЕУ у міжнародних дослідницьких проектах21 Вересня 2022р.

Аспіранти та докторанти КНЕУ активні учасники польсько-української школи для поглиблення «Polish-Ukrainian Summer Camp for Young Scientists», яка розпочалася 12 вересня 2022 року у Варшаві. Для участі в школі обрано 33 українських молодих учених, які протягом тижня мали змогу попрацювати з польськими колегами. Метою проекту є об’єднання польських та українських молодих вчених для зміцнення співпраці, ознайомлення з польською академічною інфраструктурою, налагодження зв’язків та сприяння створенню нових спільних дослідницьких проектів.

В рамках співпраці Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Варшавської школи економіки, Польської національної асоціації аспірантів, Ради молодих учених при Міністерстві освіти та науки України п’ятеро молодих вчених КНЕУ отримали запрошення до участі, а саме: Вікторія Підгурська, Ірина Громницька, Аліна Бараш, Юлія Чалюк та Андрій Журавель. За словами учасниці, Вікторії Підгурської це дуже цікавий досвід та велика відповідальність, адже вони зустрічаються кожного дня із професорами різних університетів, активно працюють на воркшопах, спілкуються щодо можливостей подальшої співпраці із університетами та науковими установами.  На минулому тижні учасники були на зустрічі в Канцелярї Прем‘єр Міністра та спілкувалися на предмет розвитку партнерства між Україною та Польщею із зазначенням конкретних дій, що допоможуть українським молодим вченим відновлювати та розвивати наукову та академічну сфери із активним залученням бізнесу й міжнародних інституцій.

Редактор Наукової бібліотеки

імені М.В. Довнар-Запольського