Вітаємо з початком нового навчального року!01 Вересня 2011р.

До відома науково-педагогічних працівників, співробітників та студентів університету

• 31.08.11 року о 9.00 у Центрі культури та мистецтв КНЕУ (вул. Дегтярівська, 49 г) відбудеться засідання Вченої ради Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»
  • 31.08.11 року о 10.00 у Центрі культури та мистецтв КНЕУ відбудуться збори трудового колективу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

До відома першокурсників та їхніх батьків

• 1.09.11 року о 15.00 на стадіоні фізкультурно-спортивного комплексу “Економіст” (вул. Є. Потьє, 18) відбудеться свято з нагоди Дня знань та церемонії посвячення першокурсників у студенти Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Натхненної праці та творчих успіхів!