КНЕУ - Проведення громадського обговорення проекту Етичного кодексу ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»

Проведення громадського обговорення проекту Етичного кодексу ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»06 Грудня 2017р.

З метою розвитку єдиної організаційної культури, яка сприяє досягненню цілей університету, та враховуючи суспільний запит щодо високих морально-етичних якостей фахівців було розроблено проект Етичного кодексу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Кодекс визначає ключові цінності, основні принципи й загальні стандарти етичної поведінки. Дія Кодексу поширюватиметься на всіх членів університетської спільноти, учасників науково-освітнього процесу в Університеті, які навчаються, викладають, здійснюють дослідницьку діяльність, виконують управлінські, адміністративні та допоміжні функції.

Громадське обговорення у формі зібрання учасників відбудеться 06 грудня 2017 року о 15-00 в конференц-залі головного корпусу Університету.

Пропозиції просимо надсилати до 06.12.2017 р. Координати та телефони: ivo@kneu.edu.ua; (044) 371 62 08; ауд.220.

Організаційний комітет з проведення громадського обговорення проекту Етичного кодексу Університету запрошує Вас приєднатись до обговорення проекту цього важливого документу.

Ваша думка є важливою для нас!

Порядок проведення Громадського обговорення в КНЕУ