Всеукраїнська наукова конференція „Українська політична нація: історія і сучасність”04 Квітня 2013р.

Державний вищий навчальний заклад «Київський національний економічний університет імені вадима гетьмана» кафедра політичної історії кафедра політології та соціології

ВЕЛЬМИПОВАЖНІ КОЛЕГИ!
ЗАПРОШУЄМО ВАС до участі у Всеукраїнській науковій конференції „Українська політична нація: історія і сучасність”, яка відбудеться 4-5квітня 2013 року

НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

1. Українська національна ідея: концептуальні виміри і практика.
  2. Національне питання в програмах суспільно-політичних рухів і партій України.
  3. Економічна і соціальна складові процесу формування української нації.
  4. Самоорганізація українського суспільства як чинник формування нації.
  5. Проблеми і напрями формування української політичної нації на етапі незалежності України.

Примітка: оргкомітет передбачає розгляд проблем формування української політичної нації в хронологічних межах ХІХ – початку ХХІ ст. Бажаними аспектами дискусії є політичні, соціально-економічні, релігійні, ментальні, безпекові виміри націотворчих процесів українського суспільства в історичній ретроспективі і на етапі його сучасного розвитку.

• Робочімови конференції:українська, російська.
  • Місце проведення: м. Київ, просп. Перемоги 54/1
  • Початок роботи: 10 год. 00 хв.
  • Початок реєстрації: 9год. 00 хв.

За результатами роботи конференції планується публікація збірника наукових статей учасників.

Заявки на участь у конференції та тексти статей надсилати на електронну адресу, вказану нижче до 1 березня 2013 року (зразок заявки додається).

Вимоги до публікацій:

Текст (з УДК, анотацією та ключовими словами українською, російською та англійською мовами) має бути оформлений відповідно до вимог, що висуваються до статей при поданні до фахових видань, і містити наступні елементи: постановка проблеми та її зв’язок з важливими науково-практичними завданнями; актуальність дослідження; аналіз останніх досліджень і публікацій; визначення невирішених раніше завдань загальної проблеми; мета статті; виклад основного матеріалу; основні висновки та перспективи подальших досліджень; список використаних джерел та літератури. Обсяг статті – до 20 000 знаків (до 0,5 д.а.). Збірник матеріалів конференції вийде друком восени 2013 року.

Параметри сторінки: верхнє, нижнє, праве поля – по 2 см.; ліве поле – 3 см; шрифт TimesNewRoman, 14-й кегль, міжрядковий інтервал – 1,5. Список джерел та літератури – в кінці тексту, нумерація списку ручна (не автоматична!!!) – в порядку згадування в тексті, посилання в квадратних дужках [3, 5], де перша цифра – порядковий номер у списку літератури, друга – номер сторінки. Пояснення та авторські ремарки – у підстрочних посиланнях.

Можливою є як очна, так і заочна участь в роботі конференції. Кожен з учасників отримає програму конференції та збірник матеріалів. Очні учасники отримають програму при реєстрації, а збірник матеріалів їм буде надісланий поштою. Заочні учасники отримають і програму конференції, і збірник матеріалів поштою, за вказаними в заявці адресами.

Учасники конференції сплачують організаційний внесок, який складає 100 грн.

Організаційний внесок включає організаційні витрати на проведення конференції, видання програми і збірки матеріалів конференції та вартість пересилання збірника. Організаційний комітет бере на себе зобов’язання щодо пересилання збірки матеріалів конференції очним учасникам і збірника та програми - заочним.

Оргкомітет не забезпечує проживання та харчування учасників конференції. Вартість проїзду та проживання оплачуються учасниками самостійно.

Учасники конференції повинні до 1 березня 2013року відправити на адресу електронної пошти: conferencpolhist@ukr.net заявку на участь у конференції (зразок додається),

1. текст наукової статті;
  2. відскановану електронну копію чека про переказ організаційного внеску.

Оплату просимо здійснювати з 1 січня 2013 р. за наступними реквізитами:

• Одержувач: ПРИВАТБАНК
  • Найменування банку: ПРИВАТБАНК
  • Номер рахунку 29244825509100
  • МФО 305299
  • ОКПО 14360570
  • В призначенні платежу слід відмітити:
    Сутність платежу: Організаційний внесок
    Підстава платежу: Приватний переказ від ….. (П.І.Б.)
  • Одержувач: Назарчук Олександр Миколайович
  • ІНН: 2835016256
  • Номер картки одержувача: 5211537317567480

ОРГКОМІТЕТ