Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

SPARK KNEU 12 Листопада 2019р.

Запрошуємо всіх на масшабий захід SPARK KNEU "МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД ТА ВІТЧИЗНЯНІ МОЖЛИВОСТІ РОЗВИТКУ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЗА НАПРЯМОМ «БІОТЕХНОЛОГІЯ"

Метою зустрічі є надання можливості українським та іноземним вченим поділитися досвідом інноваційної діяльності закордоном та потенційними можливостями формування інноваційної екосистеми в Україні, а також надихнути своїх українських колег на втілення ідей та реалізацію успішного партнерства.

Спікери: 

Єгор Доманов — канд. фіз-мат. наук, Head of Skin Biophysics Group, Advanced Research, L'Oréal Research & Innovation.

Олександр Конєв — CEO & Co-founder компанії Syndivia.

Експерти:

Віталій Чернюк – керівник експертної групи з питань комунікацій та стратегічного планування Директорату інновацій та трансферу технологій МОН України.

Лариса Антонюк – д. е. наук, професор, проректор з наукової роботи, директор Інституту вищої освіти КНЕУ імені Вадима Гетьмана.

Олександр Кендюхов – д. е. наук, професор, президент Асоціації сприяння глобалізації освіти та науки SPACETIME, віце-президент з інтеграції науки та бізнесу ICCUkraine. 

Модератор:

Володимир Зубченко – канд. фіз-мат. наук, директор Бізнес-школи КНУ, викладач Київського національного університету імені Т. Шевченка, Голова комітету з освіти Товариства актуаріїв України, бізнес-тренер та ведучий.

Коли? – 12 листопада 2019 року 

Час проведення: реєстрація з 16:00 до 16:30;  

час події з 16:30 до 18:30;  

дружнє спілкування з 18:30 до 19:00. 

Де? – м. Київ, бул. Тараса Шевченка, 16 (Міністерство освіти та науки України). 

Для кого? – молоді вчені, студенти-біотехнологи, лікарі та фармацевти, менеджери, які зацікавлені в біотехнологіях.