SPARK KNEU12 Листопада 2019р.

Запрошуємо всіх на масшабий захід SPARK KNEU "МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД ТА ВІТЧИЗНЯНІ МОЖЛИВОСТІ РОЗВИТКУ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЗА НАПРЯМОМ «БІОТЕХНОЛОГІЯ"

Метою зустрічі є надання можливості українським та іноземним вченим поділитися досвідом інноваційної діяльності закордоном та потенційними можливостями формування інноваційної екосистеми в Україні, а також надихнути своїх українських колег на втілення ідей та реалізацію успішного партнерства.

Спікери:

Єгор Доманов — канд. фіз-мат. наук, Head of Skin Biophysics Group, Advanced Research, L'Oréal Research & Innovation.

Олександр Конєв — CEO & Co-founder компанії Syndivia.

Експерти:

Віталій Чернюк – керівник експертної групи з питань комунікацій та стратегічного планування Директорату інновацій та трансферу технологій МОН України.

Лариса Антонюк – д. е. наук, професор, проректор з наукової роботи, директор Інституту вищої освіти КНЕУ імені Вадима Гетьмана.

Олександр Кендюхов – д. е. наук, професор, президент Асоціації сприяння глобалізації освіти та науки SPACETIME, віце-президент з інтеграції науки та бізнесу ICCUkraine.

Модератор:

Володимир Зубченко – канд. фіз-мат. наук, директор Бізнес-школи КНУ, викладач Київського національного університету імені Т. Шевченка, Голова комітету з освіти Товариства актуаріїв України, бізнес-тренер та ведучий.

Коли? – 12 листопада 2019 року

Час проведення: реєстрація з 16:00 до 16:30;

час події з 16:30 до 18:30;

дружнє спілкування з 18:30 до 19:00.

Де? – м. Київ, бул. Тараса Шевченка, 16 (Міністерство освіти та науки України).

Для кого? – молоді вчені, студенти-біотехнологи, лікарі та фармацевти, менеджери, які зацікавлені в біотехнологіях.