Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

У КНЕУ відбувся фінал конкурсу бізнес-ідей IDEAFEST 202417 Травня 2024р.

Фінал студентського конкурсу бізнес-ідей IDEAFEST 2024

16 травня у конференц-залі КНЕУ відбувся фінал студентського конкурсу бізнес-ідей IDEAFEST 2024, що проводився в рамках 91-ї щорічної студентської наукової конференції «Інноваційні проєкти для економічного відродження та конкурентного розвитку України».

Учасників привітав ректор Університету Дмитро Лук’яненко: «Важливо, що фінал відбувся у День вишиванки, яка вже стала символом нації, і напередодні Дня науки. Власне, кожен день, проведений в нашому навчальному закладі  – це день науки»

Команди мали переконати, що обрані проєкти є конкурентоспроможними, підтверджені відповідними фінансовими розрахунками, оцінити потенційні ризики підприємства, зобразити дорожню карту розвитку проєкту, описати довгострокові наміри та особисті цілі. Студенти обрали різноманітну тематику бізнес-ідей: візуалізація карти повітряної тривоги; розробка безпілотних літальних апаратів; розумний догляд для зеленими рослинами; функціонування салону краси для людей з особливими потребами.   

Команда переможців IDEAFEST у складі:Поперека Олександра, Матлаєвої Катерини, Ковальчук Дениса, Курсеітової Анастасії та Галайчук Дарʼї, студентів факультету фінансів, отримала менторство на розвиток та тестування бізнес-ідеї на суму 10000 гривень. Друге місце посів студент фахового коледжу інформаційних систем і технологій - Гончаренко Олександр, який отримав 5000 грн. Третє місце розділили між собою дві команди, які отримали 3000  гривень на розвиток ідеї, а також наставництво бізнес-експертів: «MySmart Plant» у складі Овчаренко Віталія, Сиворкшої Анастасії,Мрозек Марини, Добропас Анни факультету економіки та управління та команда «LEDMap» у складі Петрука Руслана Сергійовича та Мохналь Аліни Василівни, студентів фахового коледжу інформаційних систем і технологій КНЕУ. Менторами команди переможців були: Лозовик Юрій Миколайович, доцент, кандидат економічних наук кафедри інформаційних систем в економіці, Помазун Оксана Миколаївна, доцент, кандидат економічних наук кафедри інформаційних систем в економіці, Лігоненко Лариса Олександрівна, професор, доктор економічних наук  кафедри бізнес-економіки та підприємництва.

Цього року оцінювали ідеї відомі фахівці, експерти, інвестори та випускники КНЕУ, а саме:

  • Вадим Березовик, голова Наглядової ради КНЕУ, директор ТОВ «ПРОФІН КОНСАЛТИНГ»
  • Антоніна Кутова, директорка Бізнес клініки КНЕУ, керуюча партнерка «Pro-Capital Group»
  • Дмитро Нікіфоров, власник ТОВ «Юнітрейд маркет», СЕО проекту «UNOFINANCE»
  • Андрій Горбань, академік Національної академії наук вищої освіти України, доктор медичних наук, професор, голова Громадської спілки "Up To Future”
  • Петро Совяк-Круковський, Інвестиційний Директор «Vesna Capital»
  • Катерина Фроленко - Global Key Account Manager, «Uptech Team»
  • Роман Павлюк, cтарший аналітик напряму оцінки, моделювання і економічного аналізу EY

Очолював журі ректор Київського національного економічного університету  - Дмитро Лук’яненко.

Проректор з наукової роботи Університету Лариса Антонюк зазначила, що цей міжнародний конкурс вже всьоме проводиться в стінах нашого університету. Проект був запропонований за підтримки Британської Ради та демонструє свою сталість та інноваційність.

Дякуємо організаторам та журі за презентацію сучасних ідей. Ми вже вкотре довели, шо попри всі виклики сьогодення наука у КНЕУ нестримно розвивається!