Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Вибори 2024: оприлюднено списки виборців19 Березня 2024р.

До уваги всіх осіб, що 27 березня  2024 року братимуть участь у виборах ректора КНЕУ!

Інформуємо вас про те, що на сайті КНЕУ оприлюднено загальні списки виборців за виборчими дільницями.

Нагадаємо , що участь у виборах беруть:

  1. Всі штатні наукові, науково-педагогічні, педагогічні працівники.
  2. Обрані представники з числа штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками.
  3. Обрані представники з числа студентів.

Всі зазначені виборці Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана голосують на виборчій дільниці № 1, яка буде відкрита для голосування з 9:00 до 16:00 за адресою: м. Київ, проспект Берестейський (Перемоги), 54/1, приміщення викладацького кафе.

Всі зазначені виборці Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий економічний коледж Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана» голосують на виборчій дільниці № 2, яка буде відкрита для голосування з 9:00 до 16:00 за адресою: м. Київ, вул. В. Верховинця, 3, вестибюль коледжу.


Всі зазначені виборці Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж інформаційних систем і технологій Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана» голосують на виборчій дільниці № 3, яка буде відкрита для голосування з 9:00 до 16:00 за адресою: м. Київ, Львівська площа, 14, актова зала.

Всі зазначені виборці Відокремленого структурного підрозділу «Роменський фаховий коледж Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана» голосують на виборчій дільниці № 4, яка буде відкрита для голосування з 9:00 до 16:00 за адресою: м. Ромни, вул. Горького, 250, читальна зала бібліотеки.

Просимо виборців завчасно перевірити правильність написання Вашого прізвища, імені, по батькові у списках виборців, які розміщено на сайті КНЕУ. У випадку виявлення неточностей, - необхідно до 22 березня 2024 року (включно) звернутися до Організаційного комітету (Тетяна КОЗАЧОК, e-mail: kozachokt@kneu.edu.ua, тел: 098-998-91-21) для проведення коригувань.

Для отримання бюлетеню необхідно надати  один з наступних документів:

  • паспорт громадянина України;
  • паспорт громадянина України для виїзду за кордон;
  • тимчасове посвідчення громадянина України;
  • військовий квиток;
  • посвідчення водія.


Такі документи можуть бути надані виборцем в оригіналі або у застосунку Дія.

Дякуємо завчасно за активну участь!