13 грудня відбулося засідання Наглядової ради КНЕУ13 Грудня 2023р.

13 грудня 2023 року в КНЕУ відбулося засідання Наглядової ради КНЕУ!

Захід відбувся у змішаному форматі за очної присутності Голови Наглядової ради Олексія Любченка, а також членів ради Сергія Захаріна, Вадима Березовика, інші члени ради змогли долучитися до засідання в режимі онлайн.

До заходу долучилися в.о. ректора КНЕУ Дмитро Лук'яненко, а також проректор з науково-педагогічної роботи  Анатолій Колот, та проректор з економіки та інфраструктури Олександр Садовник.

Присутні заслухали Звіт ректора КНЕУ та розглянули різні поточні питання, які стосуються роботи Університету, а також обговорили перспективи подальшого розвитку.

Освіта дуже гостро переживає всі ті процеси, які відбуваються навколо. Тож  присутні висловили величезну подяку колективу КНЕУ за збереження ефективної роботи закладу  і високо оцінили показники  Звіту ректора КНЕУ за 2023 рік.