Лютий, що болить...24 Лютого 2024р.

24 лютого – день, який назавжди нас змінив, саме у 2022 році  цей день, став початком повномасштабного вторгнення росії… І хоча ще з 2014 року український народ бореться за свою свободу, зараз від агресії потерпає вся українська земля.
Українці не шукали війни, а мріяли насолоджуватися тихим і спокійним життям, відкривати нові горизонти науки, культури, народжувати дітей для щастя, … а виявилося: маємо боротися за своє життя, свободу, ризикувати життям найкращих синів і дочок, воюючи за право мати власну незалежну державу.
Вже два роки як війна прийшла в кожну українську родину, раптова розгубленість змінилася жагучою ненавистю до загарбників та бажанням вибити ворога з нашої землі. Кожен свідомий українець пише спільну історію нової України: чи то мирний житель, чи воїн, чи біженець. Війна підняла на ноги весь цивілізований світ, але й показала весь масштаб «темних сил», що мріють не будувати, а руйнувати, знищувати та панувати.
За 10 років війни було важкі бої і протистояння , багато їх і попереду… Список наших Героїв стає все довшим… У цьому списку не лише українці, а й всі ті, хто мріяв у своїх країнах жити без диктаторів і насилля. Пам’ятаємо наших полеглих Героїв, молимося за спокій їх душ. Підтримуємо живих і працюємо на ПЕРЕМОГУ.
Абсурдність війни очевидна кожній нормальній людині: гинуть мирні люди, зруйновані міста, покалічені душі невинних дітей, численні воєнні злочини. Не кориться наш народ орді ні в Харкові, ні в Запоріжжі, ні в Ізюмі, ні в Миколаєві, ні в Херсоні - тримає оборону країна на всіх теренах.
Всі ми відчуваємо лютий, що болить, але знаємо, що за ним прийде весна  і ми обов’язково переможемо, дух волі і незалежності здолати неможливо, усе відродимо до життя!
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!