КНЕУ у відрядженні: ярмарка професій в Ірпені27 Вересня 2017р.

26 вересня 2017 року  відбулася зустріч представників Київського національного університету імені Вадима Гетьмана з учнівською молоддю, їх батьками та вчителями у місті Ірпінь.

Старший викладач кафедри стратегії підприємств Паздрій Віталій Ярославович та студентка  факультету управління Бондаренко Анастасія  взяли активну участь у профорієнтаційній роботі серед випускників ірпінських шкіл.

Завдяки цьому гості Ярмарки професій змогли ознайомитися з нашим ВУЗом та його спеціальностями, обрати для себе пріоритетні напрями діяльності та дисципліни, на які потрібно звернути увагу, для вступу та, в подальшому, для звершення своїх професійних цілей.

На цьому не зупиняємось та продовжуємо знайомство КНЕУ з українськими абітурієнтами.