Конференція трудового колективу КНЕУ14 Грудня 2023р.

14 грудня 2023 року відбулась Конференція трудового колективу КНЕУ імені Вадима Гетьмана, що проводилась у змішаному

форматі, в головному корпусі Університету та на платформі ZOOM.

Конференцію відкрив в.о. ректора Університету Дмитро Лук'яненко, представивши Звіт про виконання умов контракту з МОН України у 2023 році.

Організація освітнього процесу в Університеті здійснюється в такому форматі, який є найбільш безпечним для всіх учасників освітнього процесу та забезпечує його якість, зазначив Дмитро Григорович. Далі він проінформував делегатів про основні показники діяльності закладу, результати вступної кампанії-2023,оновлення інфраструктури Університету. Науково-педагогічний персонал постійно підвищує кваліфікацію, відвідуючи тренінги та курси підвищення педагогічної майстерності. Розширюється міжнародна співпраця, на сьогодні університет має 90 договорів про співробітництво  із зарубіжними партнерами, в тому числі новий договір з Марбурзьким університетом імені Філіпа (Німеччина), з Університетом Флоренції (Італія).

В межах програми ЄС Еразмус+ студенти і викладачі щорічно мають унікальну можливість проходити навчання і стажування в європейських закладах освіти.В Університеті успішно втілюється формування єдиного цифрового простору. Активно функціонують Офіс студентського самоврядування; Офіс Омбудсмена із захисту інтересів студентів,Студентська академічна ради Університету, Студентська рада Студентського містечка, Первинна профспілкова організація.

Університет також займає активну громадянську позицію, співпрацює з Національною гвардією України, займається волонтерською та благодійною діяльністю. Також надаєтьсяматеріальна допомога співробітникам, житло яких пошкоджено внаслідок військових дій.

Трудовий колектив КНЕУ затвердив Звіт в.о.ректора, а також прийняв рішення про обрання виборних представників до складу

Вченої ради Університету та Про оновлення персонального складу комісії з етики.

Дякуємо всім делегатам і бажаємо вдалого завершення календарного року!