І Міжнародна науково-практична конференція Кібербезпека державних інституцій та подолання кризових станів27 Травня 2022р.

За участі КНЕУ відбулася  І Міжнародна науково-практична конференція “Кібербезпека державних інституцій та подолання кризових станів”

26 травня відбувалася І Міжнародна науково-практична конференція “Кібербезпека державних інституцій та подолання кризових станів”, співорганізаторами якої виступили Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України, Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інститут адміністративних наук Факультету права, управління та економіки Вроцлавський Університет (Республіка Польща) та Факультет економіки та управління КНЕУ ім. Вадима Гетьмана.

У роботі пленарного засідання взяли участь Голова Держспецзв'язку Юрій Щиголь, Народний депутат України Олександр Федієнко, Начальник Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Олександр Пучков, Директор Інститут адміністративних наук prof. dr hab. Tadeusz Kocowski та декан Факультету економіки та управління Олександр Востряков.

Модератором секції «Особливості діяльності органів державної влади в умовах кризи» був завідувач кафедри національної економіки та публічного управління, доктор наук з державного управління, доцент Карпенко Олександр Валентинович.

В її роботі разом з науково-педагогічними працівниками кафедри національної економіки та публічного управління й студентами магістерської програми «Цифрове врядування» взяли участь наші польські колеги з Факультету права, управління та економіки Вроцлавського Університету dr hab. Maciej Blazewski, dr Monika Tenenbaum-Kulig, dr. Dominika Cendrowicz та dr Michał Raduła. Університет Миколи Коперника в Торуні представляла dr. Karolina Rokicka-Murszewska. Щиро дякуємо всім учасникам конференції за цікаві доповіді та сподіваємося на подальшу співпрацю наших університетів.